www.konguta.ee
Üldinfo
Valla sümbolid
Vallavalitsus
Vallavolikogu
Pildialbum
MTÜ toetamine
Vabad ametikohad
Kontakt
Avalik teave
Haldusreform
Haridus ja kultuur
Sport
Keskkond
Sotsiaalhoolekanne
Politsei
Kentsi paisjärv
Ettevõtted
Viited
Esileht
Elanike rahulolu küsitlus ühinevates omavalitsustes
Tartumaa veebileht
Riigiasustuste portaal
Osalusveeb
Tarbijakaitseamet
Eesti Loomakaitse Selts
Terviseprofiil

Konguta vallavalitsus

Vallavalitsuse liikmed

Nimi
Amet
Haridus
Telefon

e-mail

 Agu Kasetalu
 vallavanem
kõrgem, agronoomia
 731 4430,
 5056772
 agu@konguta.ee
 
 
 
 
 

 

 Meelis Külaots    

 525 9576

 meelis@konguta.ee
 Riina Savisaar  arendus- ja 
 keskkonnanõunik
kõrgem, keskkonnamajandus

 7314431,
 5081568

 riina@konguta.ee  


Teenistujad

Nimi
Amet
Haridus
Telefon

e-mail

 Maris Sirendi
 vallasekretär
kõrgem, õigusteadus
 731 4433,
 5069817 
 maris@konguta.ee
 Kerli Rätsep
 raamatupidaja-asjaajaja
kõrgem, info-  ja dokumendihaldus
 731 4432
 kerli@konguta.ee
 Anneli Lepik  lastekaitsespetsialist  kõrgem, õigusteadus  5051707  anneli@konguta.ee
 Elo Kasetalu  sotsiaalnõunik  kõrgem, vet.arst

 731 4435

523 9389

 elo@konguta.ee
Ede Möldre ehitus- ja maanõunik; maaküsimustega seotud ülesanded  

731 4434,

5290996

ede@konguta.ee vastuvõtt kolmapäev 08.00-16.00
Raul Simson

ehitus- ja maanõunik;

ehitusega seotud ülesanded

 

731 4434,

5132503

raul@konguta.ee

vastuvõtt esmaspäev   ja reede kell 08.00-16.00

  

Finantsjuhi teenust osutab
Maila Põlluäär              telefon:  + 372 5664 5193                       E-mail : maila@konguta.ee

 Töötajad 

Nimi
Amet
Haridus
Telefon

e-mail

 Tiina-Reet Tobber  sotsiaalmaja perenaine  kesk-eriharidus  745 9683  
 Maie Tarto  koristaja  keskharidus    
 Meelis Viinalass heakorratöötaja  kesk-eriharidus  5391 3266  

 

  Tartumaa, Annikoru küla, Annikoru tee 7/1, 61202 | E-post: vald@konguta.ee | Reg. nr. 75023591 | Telefon: 731 4433 | Telefon/faks: 745 7230